icon1Projektowanie stron www

Internet stał się wszem obecny w naszym życiu i tak naprawdę, dla osób prowadzących własną działalność jest wyznacznikiem jego być albo nie być na rynku. Inwidualny wygląd, szybkie przekazanie informacji o produktach i usługach na stronie dzięki systemowi CMS przekłada się na zwiększone wyniki sprzedaży! Dlatego serwisy powstawały na zasadzie intuicyjnego sytemu zarządzania treścią, które są w pełni edytowalne przez użytkownika, bez konieczności znajomości wiedzy informatycznej. Dodatkowo mogą one zawierać indywidualne elementy, którymi klient może sam zarządzać i dobierać w zależności od potrzeb tj. formularze, newslettery, systemy aktualności lub edytowalne boksy. Pełna integracja z serwisami Facebook i Twitter oraz optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych i urządzeń mobilnych daje nam optymalne rozwiązanie, które zadowoli każdego klienta niezależnie od tego czy ma to jest prosta strona lub wizytówka.

icon2Wirtualne wycieczki

Wirtualne zwiedzanie jest nową i ciekawą formą prezentacji multimedialnej dającej wrażenie realnego zwiedzania danego miejsca. Użytkownik może przemieszczać się po naszym wirtualnym świecie w każdym kierunku z realnym odczuciem fizycznego przebywania w określonym  miejscu. Otwiera to nowe możliwości w branżach, którym zależy na pokazaniu się z jak najlepszej strony swojego miasta, restauracji, hotelu czy nawet sklepu. Ponadto aby wzbogacić odbiór przez naszych klientów wirtualny spacer może zawierać dodatkowe elementy takie jak muzyka, dźwięki, mapa z lokalizacją obiektu, tradycyjne zdjęcia, opisy obiektów znajdujących się na panoramie. Taki sposób reklamy może najdokładniej przedstawić i zaprezentować naszą działalność.

icon4Animacje - spoty reklamowe

Reklama multimedialna jest jedną z najbardziej skutecznych form perswazji, która dociera do ludzi mających z nią kontakt. Daje to nam nieograniczone pole możliwości kreowania dynamicznych animacji w technologii FLASH lub materiałów wideo . Realizacje multimedialne z powodzeniem można wykorzystać na potrzeby kampanii na monitorach reklamowych, telebimach oraz na stronach www. Dzięki nim ulepszamy wizerunek firmy, podnosimy rozpoznawalność marki, umożliwiamy zdobycie wielu klientów.

icon3Packshot - zdjęcia obrotowe

W dzisiejszych czasach większość produktów sprzedawana jest za pośrednictwem różnego rodzaju mediów elektronicznych. To wygoda i oszczędność czasu sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na zakupy za pośrednictwem Internetu a głównym bodźcem wyboru danego artykułu staje się atrakcyjne zaprezentowanie towaru. Taką szanse dają zdjęcia Packshot przedstawione w obrotowym .systemie prezentacji. Dzięki tej opcji możemy dokładnie zapoznać się z produktem, oglądając go z każdej strony. Taką formę reklamy można zastosować na potrzeby sklepów , aukcji internetowych lub na stronach WWW a także w profesjonalnych sesjach reklamowych produktów. W portfolio można zapoznać się z działającymi w sieci przykładami prezentacji obrotowych zdjęć mojego autorstwa.

Copyright © WebMedia.linuxpl.eu- projektowanie stron www, wirtualne spacery, packshot, realizacje wideo.