Witam na mojej stronie domowej, stanowiącej odzwierciedlenie moich zainteresowań i pasji, jaką niewątpliwie są strony www, grafika komputerowa oraz fotografia. Dla celów reklamowych i promujących branżę w której pracowałem, tworzyłem własne projekty. Zaczęło się od potrzeby a do dnia dzisiejszego stanowi to dla mnie wyzwanie i realizację kolejnych pomysłów prywatnych i zawodowych. Dlatego chciałbym przedstawić , co do tej pory udało mi stworzyć.

Zawsze z przyjemnością pracuję nad kolejnymi projektami, a każdy etap realizacji zapewnia mi niesamowite poczucie satysfakcji z dobrze zakończonego zadania. Przy każdym nowym wyzwaniu staram się realizować wizję zleceniodawcy uwzględniać specyficzne warunki i wymagania jakie płyną z rynku. Pamiętam także aby efekt końcowy był indywidualnym projektem a nie kolejnym szablonem, jakich pełno w Internecie.

Nie jest to moja praca zawodowa, przynosząca mi dochody i może dlatego zawsze chętnie pracuję nad nowymi zleceniami. Wszystkie moje dotychczasowe realizacje są efektem pracy wielu wieczorów i poszukiwań właściwego rozwiązania, łączącego w sobie walory estetyczne a także i praktyczne, tak ważne dla późniejszego użytkownika.

Copyright © WebMedia.linuxpl.eu- projektowanie stron www, wirtualne spacery, packshot, realizacje wideo.